Укроборонпром створюватиме вітчизняну "зброю майбутнього"

2 тижнів тому нараз 13

Четвер, 11 листопада 2021 17:49

Укроборонпром створюватиме вітчизняну "зброю майбутнього"Завод Укроборонпрому забезпечить серійне виробництво вітчизняних бойових роботів. Фото: ukroboronprom.com.ua

Завод Укроборонпрому візьме участь у створенні вітчизняних бойових роботів. Їх планують виробляти на потужностях концерну.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що відкрите акціонерне товариство "Меридіан" ім. Сергія Корольова і команда розробників проєкту "Мобільні бойові роботи" підписали договір про співпрацю. Це стало першим кроком з реалізації п'яти інноваційних вітчизняних ідей для оборонної сфери.

"Найпершим планують реалізувати проєкт "Мобільні бойові роботи". Безекіпажні наземні компактні машини призначені для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема огньової підтримки та розмінування", - ідеться в повідомленні.

Холдинг Sikorsky Challenge забезпечить маркетинговий супровід проєкту, а завод Укроборонпрому – серійне виробництво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уперше в історії: Міноборони віддали сотні тонн конфіскованої зброї та техніки

"Наш завод готовий до таких викликів. Наш пріоритет на сьогодні – налагодження виробництва бойових мобільних роботів, які можуть стати зброєю майбутнього, значно підсилити обороноздатність нашої держави та дати потужний імпульс для подальшого розвитку інноваційних сфер економіки", - розповіла директорка з розвитку Меридіану Ольга Руденко.

Реалізацію інших чотирьох проєктів планують розпочати згодом.

"Проєкти стосуються протидії ворожим БПЛА, розмінування територій за допомогою дронів, мережевих технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору у видимому та інфрачервоному діапазонах частот і високоточного наведення засобів ураження повітряних об'єктів, а також створення економічного електродвигуна", - додала Руденко.

Усі п'ять проєктів створили українські науковці й винахідники. Розробки пройшли попередній відбір, під час якого фахівці оцінювали їхню інноваційність, технологічну завершеність, можливість розгортання виробництва на потужностях Меридіану тощо.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Укроборонпром створюватиме вітчизняну "зброю майбутнього"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua