Уряд вже працює над тим, як відновити державу після перемоги над РФ – Зеленський

2 місяців тому нараз 27

Кабінет Міністрів України створив спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам на час воєнного стану.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні. 

"Уряд України вже працює над тим, як відновити нашу державу після перемоги, як дати більше сил країні, поки ми боремося. Створений спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам. ФОПи першої і другої групи повністю звільняються від ЄСВ, підприємства та ФОПи третьої групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних Сил та інших захисних формувань, в тому числі тероборони", - сказав Зеленський.

Він додав, що передбачається і звільнення від сплати податку на землю та орендної плати за землю державної комунальної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії.

"Усе це на час воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення", - наголосив глава Української держави.

Також він поінформував, що відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які неспроможні їх заплатити.

"І це тільки перша частина великого пакету урядової підтримки. Усі керівники центральної влади мають чітке завдання - розробити таку систему дій, щоб відновлення України було швидким та орієнтувалося тільки на людей. Перш за все на них, на те, щоб ми всі повернулися до миру, до звичайної роботи, коли повернемо спокій на нашу землю", - підкреслив Зеленський.

Він подякував усім власникам та керівникам підприємств, які продовжуть працювати і виконують зобов'язання перед своїми працівниками.

"Платити зарплату людям, навіть якщо компанія не працює, як раніше, - це значить захищати Україну", - наголосив Президент.

З 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками.

Переглянути джерело