Уряд сформував пакет рішень для підтримки бізнесу під час війни - Шмигаль

2 місяців тому нараз 32

Кабінет Міністрів сформував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес під час війни та встановив мораторій на перевірки підприємців.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час відеозвернення.

"На виконання доручення Президента Володимира Зеленського уряд сформував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес під час війни. Перше, ми звільнимо від сплати ЄСВ фізичних осіб-підприємців першої та другої групи на час воєнного стану та протягом року після його завершення", - сказав Шмигаль.

Він також розповів, що в Україні звільнять підприємства та фізичних осіб-підприємців третьої групи від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ, інших збройних формувань (в т. ч. територіальної оборони). Збір буде сплачено за рахунок держави.

Крім того, відтерміновують сплату податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити та буде відтерміновано впровадження РРО для всіх фізичних осіб-підприємців.

Уряд скасує всі заходи ринкового та споживчого нагляду у всіх питаннях, крім регулювання цін та контролю за ціноутворенням.

Шмигаль наголосив, що вже встановлено мораторій на проведення перевірок всіх видів для бізнесу.

Всі ці рішення та низка інших додаткових рішень, що необхідні для того, аби цей пакет підтримки запрацював, — уже ухвалено, або будуть ухвалені органами влади найближчим часом, запевнив Шмигаль.

З 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками.

Фото: КМУ

Переглянути джерело