У Бундестазі пропонують впускати мігрантів до ЄС через Україну

2 місяців тому нараз 25
У Бундестазі пропонують впускати мігрантів до ЄС через УкраїнуНімецький депутат запропонував доправляти мігрантів в Україну. Фото: Reuters

У Бунтестазі пропонують залучити Україну до розв'язання міграційної кризи на білоруському кордоні.

Мігрантам можна відкрити контрольований шлях до Польщі, а після цього доправити в Україну. Щоб тут вони проходили через процедури отримання притулку. Про це сказав експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у Бундестазі Нільc Шмід в інтерв'ю Deutschlandfunk.

"Є міркування поговорити про це з сусідніми країнами, такими як Україна. Тоді ми можемо дати зрозуміти, що не кожен біженець автоматично потрапляє в ЄС", - сказав він.

Чиновник розкритикував польських прикордонників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВС фіксує збільшення мігрантів на кордонах України

"Ідея про те, що для захисту ЄС використовуються незаконні заходи, підриває те, за що виступають ЄС і Польща. Необхідно подумати про відкликання прав на зліт і посадку у авіакомпаній, які прибувають із країн, що не перешкоджають цим рейсам. ЄС має посилати дуже сильні сигнали, що ми не залишимо Польщу наодинці", - розповів Шмід.

Нелегальні мігранти в Білорусі можуть спробувати потрапити в країни Євросоюзу через український кордон. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Він зазначив, що уряд Польщі вживає відповідних заходів для зміцнення свого кордону. Зокрема до кордону Польщі з Білоруссю направили 13 тис. військовослужбовців із чотирьох армійських дивізій.