У Відні з’явилося графіті про «Путлера» і «рускій воєнний корабль»

2 місяців тому нараз 33

На стінах набережної Дунайського каналу у центральній частині Відня з’явилося графіті на підтримку України та із засудженням військового нападу Росії Україну.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії.

У місті у кольори українського прапора загорнулися п’ять колон біля станції метро Шоттенрінг, на яких також було нанесено герб України та написи англійською мовою: "STOP PUTIN" ("Зупиніть Путіна!"), "STAND WITH UKRAINE" ("Стоїмо з Україною!), "STOP RUSSIAN AGGRESSION" ("Зупиніть російську агресію!"), "GLORY TO UKRAINE" ("Слава Україні!") та "PRAY FOR UKRAINE" ("Молімося за Україну!").

На стіні між колонами у червоно-чорних кольорах було намальовано "Путлера" – обличчя Володимира Путіна з рисами Адольфа Гітлера. Нижче також було розміщено напис "STOP PUTLER".

У Відні з’явилося графіті про "Путлера" і "рускій воєнний корабль" / Фото: Василь Короткий, Укрінформ

Крім того, в іншій локації набережної, навпроти міністерства оборони Австрії, появилося графіті, присвячене вже легендарній відповіді українських прикордонників на о.Зміїний російському воєнному кораблю.

Прикрасили "українськими" графіті стіни Дунайського каналу українці та білоруси, які живуть у Відні.

"Основна мета акції – привернути увагу місцевого населення до того, що європейська країна бореться з варварською навалою за європейських цінностей. Якщо Україна не вистоїть, то наступною буде об’єднана Європа. Завжди повільна у своїх рішеннях, Австрія має рухатися швидше", - сказав у коментарі кореспонденту Укрінформу автор ідеї, білоруський дизайнер Михась Смольські.

Він також додав, що зараз "обов’язком кожного білоруса є не лише підтримати українців у цей важкий час, але й продемонструвати своїми діями, що Лукашенко – це не Білорусь".

Як повідомляв Укрінформ, у Відні практично щодня проходять акції солідарності з українським народом та із засудження нападу Росії на Україну.

Переглянути джерело