У Коростені загарбники обстріляли військово-історичний комплекс «Скеля»

2 місяців тому нараз 31

У Коростені на Житомирщині російські війська обстріляли військово-історичний комплекс «Скеля». 

Про це у відеозверненні повідомив начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, передає Укрінформ.

«Знову дісталося північним районам Житомирщини. У місті Малині обстріляли військкомат і одна людина загинула. Зруйнований міст. В місті Овручі рушаться далі оселі людей, зараз розчищають завали, можливо, є загибла ціла родина, яка не виходить на зв’язок. У місті Коростені обстріляли військово-історичний об’єкт «Скеля». Продовжуються артобстріли нашої квітучої Житомирщини, але я запевняю, що ми вистоїмо і дамо відсіч», - сказав Бунечко.

Військово-історичний об’єкт «Скеля» почали будувати в 1934 році. Це був один із командних пунктів на території тодішнього Київського військового округу. Крім Коростеня аналогічний є ще у Вінниці. «Скеля» розташована в парку «Древлянський». Зараз в об’єкті облаштували укриття для місцевих жителів.

Як повідомлялося, вночі російські війська обстріляли на півночі Житомирщини міста Коростень, Овруч та Малин.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Фото: zhitomir.info

Переглянути джерело