У Телеграмі з’явився чат-бот для допомоги дітям

2 місяців тому нараз 70

В Україні запустили чат-бот «Дитина не сама» для допомоги дітям в умовах війни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс Президента у Фейсбуці.

«Війна, яку розпочала Росія, забирає сотні життів мирних людей в Україні. Діти залишаються без батьків і не знають, що їм робити далі. Діти губляться під час евакуації. Батьки гинуть, захищаючи нашу країну. Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики створили бот для допомоги дітям у складних ситуаціях у воєнний час: https://t.me/dytyna_ne_sama_bot», - ідеться в повідомленні.

В ОП підкреслили, що війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації, але дорослі мають зробити все, щоб допомогти.

Чат-ботом можуть скористатися бажаючі прихистити дитину у своїй сім'ї, люди, які загубили дитину чи які бачать самотню дитину.

Також у чат-бот просять надавати інформацію про міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей.

В ОП додали, що якщо виникають інші питання стосовно дітей, є можливість звернутись на гарячу лінію.

«Через воєнні дії діти можуть опинитися далеко від батьків або потрапити у кризові ситуації. Наше спільне завдання – допомогти їм!», - підкреслили в Офісі глави держави.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Переглянути джерело