Хай війна їх нагодує: Зеленський вимагає посилення санкцій проти Росії

2 місяців тому нараз 25

Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності нового санкційного пакету проти Російської Федерації, бойкоту експорту російської нафти й імпорту в Росію.

Про це він заявив у відеозверненні, повідомляє Укрінформ.

«Якщо вторгнення продовжується, і Росія не відмовилась від своїх планів проти України, значить, потрібен новий санкційний пакет. Нові санкції, нові санкційні кроки проти війни і заради миру. Бойкот російського експорту. Зокрема, відмова від нафти і нафтопродуктів з Росії», - зазначив Зеленський.

За його словами, це можна називати ембарго, а можна – просто мораллю, коли відмовляєшся давати гроші терористу.

Також глава держави наголосив на важливості бойкоту імпорту в Росію.

«Якщо не хочуть дотримуватись цивілізованих правил, то не мають отримувати і товарів та послуг від цивілізації. Хай війна їх нагодує», - підкреслив Президент.

Він упевнений, що міжнародна спільнота має діяти ще більш рішуче.

«Коли хтось втрачає розум, треба втратити страх і забути про комерцію. Треба захищатись. Треба бути моральними і державам, і компаніям. Треба боротись проти нелюдської сили, яка хоче зруйнувати саму людяність. Успіх української армії, воля українського народу, принциповість міжнародних санкцій - ось шлях до миру», - переконаний Зеленський.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін 24 лютого розпочав масштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

У країні запроваджено військовий стан та оголошено російську агресію проти України.

Переглянути джерело