"Це не кінець": звільнений колектив Kyiv Post заговорив про створення нового видання

2 тижнів тому нараз 19

Четвер, 11 листопада 2021 16:43

 звільнений колектив Kyiv Post заговорив про створення нового виданняЗвільнений колектив Kyiv Post готовий створити нове ЗМІ. Фото: facebook.com/Anna.Myroniuk.0

Колишні працівники англомовного українського видання Kyiv Post шукають інвесторів та рекламодавців для запуску нового медіа.

Про це повідомила журналістка Анна Миронюк у Facebook.

Зазначається, що редакція 10 листопада провела другі переговори з власником видання, олігархом Аднаном Ківаном та запропонували йому продати Kyiv Post для виходу з конфліктної ситуації. Той своє чергою запропонував експрацівникам повернутися на роботу, але отримав відмову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посольство США відреагувало на закриття англомовного Kyiv Post у Києві

"Ця команда вважає за неможливе співробітництво з власником, який намагається впливати на редакцію і позбавляється незручних журналістів. Але це не кінець. Якщо нам не вдасться зберегти бренд Kyiv Post, то ми збережемо його цінності", - підкреслили звільнені співробітники Kyiv Post.

На цю мить команда працює над розробкою стратегії та бізнес-моделі, а потенційних інвесторів та рекламодавців запросила на сторінку savethekyivpost.com.

Найстаріша англомовна газета України Kyiv Post призупинила роботу 8 листопада.

Журналісти Kyiv Post опублікували спільну заяву, в якій ідеться, що всіх працівників повідомили, що їх "негайно" звільнено. Близько 50 людей водночас і раптово втратили роботу.

Раніше вони заявляли, що Аднан Ківан планував розширити видання і запустити україномовну версію під тим самим брендом, а також призначити нового головного редактора.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «"Це не кінець": звільнений колектив Kyiv Post заговорив про створення нового видання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua