Шубосховище та кімната для скатертин: журналісти показали план палацу Медведчука

3 тижнів тому нараз 21

Четвер, 11 листопада 2021 21:54

Підозрюваний у держзраді та сприянні діяльності терористичної організації народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук продовжував капітальну реконструкцію свого маєтку у Пущі-Водиці під Києвом після введення стосовно нього санкцій.

Про це ідеться у розслідуванні "Палац кума Путіна" програми "Схеми".

Фото: radiosvoboda.org

Зняте журналістами відео у листопаді зафіксувало суттєвий прогрес у ремонтних роботах. У розпорядженні журналістів опинилися плани повної реконструкції та перепланування палацу Медведчука. Згідно з цими документами, приміщення тут відведені, зокрема, під шубосховище, кімнату для скатертин, сервізну, склади картин та суконь, секретну кімнату тощо.

У травні 2021 року, коли Медведчук вже перебував під санкціями та був обмежений у фінансових операціях, журналістам з висоти вдалось зафіксувати, як на штучній водоймі на території маєтку спустили воду, а довкола будинку встановили риштування.

У листопаді, як засвідчили кадри з дрона, частина ремонтних робіт завершилась. Довкола фасаду вже не було будівельного риштування. Закінчили бетонувати доріжку і майже завершили зведення нової альтанки у дворі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кум Путіна потрапив у реєстр боржників

Відповідно до документів, маєток складається з чотирьох поверхів: один цокольний, має два ліфти – службовий та для мешканців, а також більше сотні приміщень різного призначення.

"Схеми" нарахували у палаці Медведчука 114 приміщень. Загальна площа будинку відповідно до декларації – 2,1 тис. кв. м.

Журналістам не вдалося встановити, у який спосіб відбувалася оплата за проведення ремонтних робіт будинку, які продовжувалися і під час дії санкцій відносно Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

"Попри те, що джерела надали інформацію про рух коштів по банківських рахунках цих підрядників, ми так і не знайшли серед платників ні компаній, ні фізичні особи, пов'язаних із Медведчуком чи Марченко, які теоретично могли б заплатити за ремонт палацу. А відтак одна із версій – могли платити готівкою. На запит журналістів Віктор Медведчук не відповів", – ідеться в матеріалі.

У лютому цього року указом президента Володимира Зеленського ввели в дію рішення РНБО про санкції відносно Віктора Медведчука та Оксани Марченко, яким передбачено, зокрема, "блокування активів та обмеження торговельних операцій".

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Шубосховище та кімната для скатертин: журналісти показали план палацу Медведчука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua