ЄС готує ще один пакет санкцій проти Росії – фон дер Ляєн

2 місяців тому нараз 34

Європейський Союз готує новий пакет санкцій проти Росії з огляду на те, що Кремль продовжує війну проти України, жертвами якої є велика кількість цивільного населення.

Про це сьогодні у Брюсселі заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час спільної заяви для преси із прем’єр-міністром Італії Маріо Драгі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми маємо намір обговорити ситуацію в Україні, вбивчу війну, яку веде Путін. Ми обговоримо новий посилений пакет (санкцій), який ми опрацьовуємо просто зараз. Як ви знаєте, ми вже маємо три пакета важких санкцій, але зараз ми маємо переконатися, що вони не мають жодних виключень і що ефект цих санкцій є максимальним», - сказала Урсула фон дер Ляєн.

При цьому президент Єврокомісії зауважила, що ті санкції, які вже застосовуються Євросоюзом, є ефективними та вже призводять до глибокої турбулентності у російській економіці.

«З огляду на розвиток ситуації в Україні, на безумні атаки Кремля проти її громадян – жінок, дітей, чоловіків, - ми, безумовно, також працюємо над подальшими санкціями, щоб зупинити це», - додала Урсула фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, президент РФ Путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Європейський Союз застосував потужний пакет санкцій проти Росії як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється із кожним днем. Міжнародний кримінальний суд розпочав документування та розслідування військових злочинів Росії в Україні.

Переглянути джерело