ЄС знизить тарифи на роумінг для українських абонентів

2 місяців тому нараз 32

Орган європейських регуляторів електронних комунікацій знизить тарифи на роумінг для українських абонентів.

Як передає Укрінформ, про це розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку Олександр Животовський у відеозверненні, оприлюдненому в Телеграмі Держспецзв'язку.

Він розповів, що НКЕК звернулася до Органу європейських регуляторів електронних комунікацій з проханням знизити тарифи для українських абонентів та відключити від роумінгу російських абонентів.

"Зниження тарифів на роумінг для нас уже відбувається, відключення від роумінгу росіян ще в процесі", - повідомив Животовський.

Він додав, що також будуть знижені тарифи на доставку гуманітарних вантажів в Україну поштою.

За словами Животовського, російські представники не зможуть взяти участь у найбільшій виставці світової телеком-індустрії Mobile World Conference та у щорічній конференції GSMA GSMA Ministerial Programme, яка наразі триває у Барселоні.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Переглянути джерело