Їхали з ювілею матері: розповіли про подружжя, яке загинуло у ДТП із п'яним водієм

2 місяців тому нараз 24

У аварії в селі Шибалин під Тернополем загинуло подружжя 42-річна Алла та 43-річний Володимир Подоляки з обласного центру. Разом із сином 5-річним Назаром поверталися зі святкування 70-річного ювілею матері чоловіка.

Хлопчика від загибелі врятувало автокрісло. За його життя борються лікарі, він у реанімації. Круглим сиротою залишився ще старший син Алли – Олександр. Він того вечора залишився вдома, розповіли Gazeta.ua знайомі.

Під Тернополем п'яний водій на  Skoda влетів у Daewoo  подружжя  Алли та  Володимира Подоляків із обласного центру. Чоловік і жінка загинула на місці. Їхнього осиротілого 5-річного сина рятують лікарі. Осиротів також син Алли від першого шлюбу. Він у день трагедії залишився вдома Фото: facebook.com/Алла Подоляк
Під Тернополем п'яний водій на  Skoda влетів у Daewoo  подружжя  Алли та  Володимира Подоляків із обласного центру. Чоловік і жінка загинула на місці. Їхнього осиротілого 5-річного сина рятують лікарі. Осиротів також син Алли від першого шлюбу. Він у день трагедії залишився вдомаПід Тернополем п'яний водій на  Skoda влетів у Daewoo  подружжя  Алли та  Володимира Подоляків із обласного центру. Чоловік і жінка загинула на місці. Їхнього осиротілого 5-річного сина рятують лікарі. Осиротів також син Алли від першого шлюбу. Він у день трагедії залишився вдомаПід Тернополем п'яний водій на  Skoda влетів у Daewoo  подружжя  Алли та  Володимира Подоляків із обласного центру. Чоловік і жінка загинула на місці. Їхнього осиротілого 5-річного сина рятують лікарі. Осиротів також син Алли від першого шлюбу. Він у день трагедії залишився вдомаПід Тернополем п'яний водій на  Skoda влетів у Daewoo  подружжя  Алли та  Володимира Подоляків із обласного центру. Чоловік і жінка загинула на місці. Їхнього осиротілого 5-річного сина рятують лікарі. Осиротів також син Алли від першого шлюбу. Він у день трагедії залишився вдома

Алла Подоляк закінчила філологічний факультет Тернопільського педуніверситету. За фахом не працювала. Сама вивчилась на перукаря.

"Ми навчалися з Аллою в одній групі в університеті. Добра, творча, працьовита, завжди готова прийти на допомогу. П'яний водій забрав життя Алли і її чоловіка. Залишились сиротами двоє дітей", - розповіла журналістка Іванна Гошій.

Алла й Володимир побралися 2015-го. Із першим чоловіком жінка розлучилася давно. А близько двох років тому він загинув – згорів у власному будинку. Олександра вже забрала його баба. Коли Назар одужає - житиме зі своєю бабою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У смертельній аварії розбилася родина з п'ятьма дітьми

Водія, який п'яним влетів в автомобіль Подоляків, звати Руслан. Він підприємець із Козова – має магазин продуктів. Батько трьох дітей, каже начальник обласної поліції Олександр Богомол.

"П'яний водій, батько трьох дітей порушив правила дорожнього руху. І як результат - загинули батьки двох дітей, їхнього сина важко травмував", - говорить Богомол.

З'ясувалося, що підприємець одружився нещодавно втретє. Наймолодшій дитині немає ще й року. Він першого шлюбу у чоловіка є син. Від другого – донька. Друга дружина Руслана померла.

Чоловіка затримали одразу після скоєння аварії. Сьогодні, 10 листопада, у Бережанському райсуді йому обиратимуть запобіжний захід.

Аварія у селі Шибалин під Тернополем сталася 8 листопада близько 19:30. В авто Daewoo Lanos влетів п'яний 43-річний водій на Skoda Yeti.

Чоловік та дружина із Daewoo загинули одразу. П'ятирічний хлопчик від удару опинився на панелі біля лобового скла. Його у важкому стані екіпаж поліції Бережан, який першим прибув на місце аварії, службовим авто одразу повіз до медзакладу.

Винуватець теж травмувався, але йому надали допомогу на місці. Алкотестер показав 1,3 проміле алкоголю.