Bloomberg йде з рф та білорусі – доступ закриється до всіх фінпродуктів компанії

2 місяців тому нараз 29

Національний банк України вітає рішення Bloomberg L.P. призупинити роботу в росії та білорусі через вторгнення в Україну.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Зазначається, що рішення Bloomberg L.P. передбачає закриття доступу для клієнтів з росії та білорусі до всіх фінансових продуктів компанії: терміналу, ліцензії на дані, каналу даних та електронних торговельних платформ.

Крім того, облігації росії будуть виключені з індексів з фіксованою дохідністю наприкінці місяця. Це стане наступним кроком після виключення російських акцій з глобальних фондових індексів Bloomberg, яке відбулося 9 березня.

Нацбанк ще 3 березня 2022 року закликав відключити від найбільших у світі торговельно-інформаційних платформ Bloomberg та Refinitiv (раніше – Reuters) російські та білоруські фінансові установи. London Stock Exchange Group (LSEG), до якої входить платформа Refinitiv, 11 березня 2022 року призупинила доступ клієнтів з росії до всіх своїх продуктів та послуг.

"Ми дуже вдячні за ухвалені рішення Bloomberg L.P. та LSEG, які є ключовими гравцями у сфері постачання даних та інформації на світовому фінансовому ринку. Ці кроки у напрямі повної ізоляції агресора посилять вплив від раніше запроваджених санкцій і прискорять визволення України від російських загарбників", – наголосив заступник голови Національного банку України Юрій Гелетій.

Як повідомляв Укрінформ, найбільші американські банки (поміж яких JPMorgan і Goldman Sachs Group Inc.) раніше повідомили про повний вихід з росії. "Шляхи обережного виходу" з країни-агресора вивчають і інші західні банки, які управляють в росії активами у розмірі понад 57 млрд дол.

Фото з сайту bloomberg.com

Переглянути джерело