People показав найсексуальнішого чоловіка планети. І це не Капітан Америка

2 місяців тому нараз 20

Американський журнал People щороку оголошує найсексуальнішого чоловіка планети і показує його на обкладинці. Ще до офіційних результатів ЗМІ писали, що цьогоріч переможцем стане голлівудська зірка кіновсесвіту Marvel Кріс Еванс, відомий за роллю супергероя у фільмі "Капітан Америка". Але ця інформація виявилася неправдивою.

10 листопада глянець презентував випуск з найсексуальнішим чоловіком світу на обкладинці. Ним став американський актор і сценарист 52-річний Пол Радд, який здобув популярність завдяки участі в серіалі "Друзі" та супергеройському фільмі "Людина-мураха".

"Коли всі дізнаються, що обрали саме мене, то будуть здивовані, а першим питанням буде: "Що?", - пожартував кінозірка в інтерв'ю виданню.

Найсексуальнішим чоловіком планети за версією People став американський актор і сценарист Пол Радд Фото: People
Найсексуальнішим чоловіком планети за версією People став американський актор і сценарист Пол РаддНайсексуальнішим чоловіком планети за версією People став американський актор і сценарист Пол РаддРадд відомий за ролями в серіалі "Друзі" та супергеройському фільмі "Людина-мураха"Єдиною, хто знав про нове звання актора, стала його дружина Джулі Єгер

Дружина Радда Джулі Єгер була єдиною, якій він розповів про нове звання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трансгендерна топмодель уперше стала амбасадором Armani

"Вона була приголомшена. Але дуже мила. Після шоку та хіхікання вона сказала: "О, нарешті вони це зрозуміли". І це було дуже мило. Мабуть, збрехала, але що ще вона скаже?", - поділився актор.

Торік звання "Найсексуальніший чоловік планети" здобув американський актор Майкл Б. Джордан. Минулого тижня інсайдери повідомили виданню Page Six, що найсексуальнішим чоловіком стане Кріс Еванс. Голлівудський актор здобув популярність завдяки ролі у стрічці "Капітан Америка".

Також зазначали, що Еванс мав стати найсексуальнішим чоловіком ще торік. Але актор випадково опублікував інтимну фотографію, чим спровокував скандал.