"Неприйнятний варіант": Верещук розповіла про лист від РФ щодо гуманітарних коридорів

2 місяців тому нараз 28

За словами міністерки, українці не поїдуть до Білорусі з тим, щоб потім літаками полетіти до РФ.

До України надійшов лист з РФ з пропозицією, враховуючи особисте прохання президента Франції Еммануеля Макрона, оголосити режим тиші з 10 години 7 березня 2022-року і відкрити гуманітарні коридори.

Про це у відеозверненні у понеділок, 7 березня, повідомила віцепрем'єрка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.

"Вчора опів на першу ночі до нас надійшов лист з РФ, в якому вони запропонували, враховуючи особисте прохання президента Франції Еммануеля Макрона, оголосити режим тиші з 10 години 7 березня 2022-року", - зазначила вона.

Також, за словами Верещук, росіяни запропонували відкрити наступні гуманітарні коридори: із Києва (Київ, Гостомель, Раковка, Соснівка, Іванків, Горане, Чорнобиль, Гдень Гомель) з доставкою авіаційним транспортом на територію РФ. З Харкова: Харків, Нехотіївка, Білгород, далі автомобільним і залізничним транспортом в обрані пункти призначення, або пункти тимчасового розміщення. З Сум: Суми, Суджа, Білгород, далі автомобільним і залізничним транспортом в обрані пункти призначення, або пункти тимчасового розміщення.

"Як ви бачили, зранку з'явилася інформація, що нібито РФ в гуманних цілях відкриває гуманітарні коридори і режим припинення вогню задіюється з 10-ї ранку. Це неприйнятний варіант відкриття гуманітарних коридорів. Не поїдуть наші люди з Іванківа з Димера, Вишгорода в Білорусь з тим, щоб потім літаками полетіти в РФ", - сказала Верещук.

Новина доповнюється...

Переглянути джерело